Niezależne inicjatywy
na rzecz studentów
i doktorantów

Pierwszy wielki kongres kół naukowych

IKONA 2017 – od 17 do 19 listopada w Warszawie

To wręcz niewiarygodne, ale od… 1930 roku nie było ogólnokrajowego, interdyscyplinarnego spotkania kół naukowych. Wkrótce sytuacja się zmieni i powstanie nowe forum wymiany kontaktów oraz podnoszenia kompetencji niezbędnych do realizacji projektów zespołowych.

Na trzy dni spotkań, warsztatów, pokazów i paneli dyskusyjnych, z całego kraju zjadą do stolicy przedstawiciele organizacji realizujących projekty naukowe.

Organizatorzy zrobili bardzo dużo, aby było to wydarzenie najwyższej rangi. Gośćmi Kongresu IKONA2017 będą między innymi wicepremier Jarosław Gowin i rektorzy stołecznych uczelni. Uczestnicy będą spotykać się na Zamku Królewskim (główna sala, zwana Wielką lub Balową), w gmachu dawnej Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie (aula główna), w pałacu Czapskich i innych budynkach przy Trakcie Królewskim. Część szkoleniowa Kongresu będzie podzielona na trzy ścieżki tematyczne: pozyskiwanie środków na realizację projektów naukowych, zarządzanie projektami naukowymi i profesjonalna prezentacja wyników działalności naukowej.

Zgłoszenia udziału w Kongresie są realizowane poprzez  stronę http://ikona.edu.pl/rezerwacje/.

Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres:  kongres@ikona.edu.pl.

autor: zespół prasowy Fundacji FPS