Niezależne inicjatywy
na rzecz studentów
i doktorantów

Konkursu projektów naukowych StRuNa 2017 – nowe zasady

Siódma odsłona rywalizacji studentów i doktorantów zupełnie inna od poprzednich

Doroczny konkurs dla kół naukowych i innych organizacji realizujących cele naukowe zmienia swoje oblicze.

Jedyne co pozostaje niezmienne to pięć kategorii konkursowych (Projekt Roku 2017, Wyprawa Roku 2017, Konferencja Roku 2017, Koło Naukowe Roku 2017 i Opiekun Naukowy Roku 2017).

Od 18 września (godz. 18:00) do 18 października 2017 r. (godz. 18:00) można zgłaszać projekty do pierwszej części konkursu, czyli eliminacji (tu można wybrać formularz konkursowy).

40 najlepszych projektów wyłonionych w eliminacjach spotka się 17 i 18 listopada br. w finale, który zostanie przeprowadzony na scenie, przed jury, w budynku dawnej Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Uczestnicy finału będą mieli po 500 sekund, żeby zaprezentować swój projekt i przekonać jury do przyznania im nagrody.

Po raz pierwszy w historii konkursu, poza statuetkami dla laureatów przewidziano naagrody finansowe i rzeczowe.

autor: zespół prasowy Fundacji FPS